Adventní zájezd 3 města - Maribor, Zagreb, Bratislava

Odjezd:
Počet nocí: 2
Doprava:
cena: již od: 5890.00 Kč na osobu

Cena zahrnuje:

• Ubytování na 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky
• Polopenzi formou bufetu
• Autobusová doprava z našich nástupních míst
• Neomezené koupání v hotelových bazénech s termální vodou
• 2 x denně vstup do bazénu a saun v Termálním parku
• Koupání v den příjezdu a odjezdu
• Župan
• Animace dle programu
• Wi-fi
• Pobytová taxa a přihlašovací poplatek
• Průvodce a delegát
• Návštěvu 3 nádherných adventních měst ve 3 zemích

Program zájezdu:

Jedinečný adventní zájezd, kdy během 3 dnů navštívíme 3 nádherné adventně vyzdobené města ve 3 zemích. Čeká nás návštěva hlavního města Chorvatska, města Zagreb, které má dlouhodobě nejkrásnější adventní trhy v Evropě. Dále navštívíme adventně vyzdobené město Maribor ve Slovinsku. A naše putování zakončíme u našich bratrů na adventních trzích v Bratislavě na Slovensku. A všechny tyto úžasné zážitky doplníme o úžasné ubytování v Grand hotelu Primus 4* ve slovinském Ptuji, které se pyšní tím, že jsou to římské lázně a ještě k tomu nejstarší město ve Slovinsku. Bude to jedinečný zájezd plný krásných míst a zážitků.

ADVENTNÍ ZÁJEZD 3 MĚSTA - MARIBOR, ZAGREB, BRATISLAVA

Ubytování: Ptuj, Grand hotel Primus 4*

Nástupní místa: Ostrava, Frýdek – Místek, Hranice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno. V případě, že bude méně než 10 osob v daném nástupním místě, může CK toto nástupní místo zrušit.

 

1. den:
Vyjedeme o půlnoci z Ostravy a pokračujeme dále po trase dle nástupních míst. V dopoledních hodinách přijedeme do města Maribor, do našeho prvního adventního města. Zde strávíme několik hodin procházkami po adventních trzích, nákupy a ochutnáváním různých dobrot. Budeme mít čas si prohlédnout i ty nejzajímavější místa v Mariboru se známými pamatákami. Kolem 17 hodiny nás čeká odjezd na ubytování do městečka Ptuj, které je nejenom nejstarším městem ve Slovinsku, ale i římskými lázněni. Ubytujeme se do luxusního Grand hotelu Primus 4*, který je postavený v římském stylu. Nedaleko hotelu (cca 20 min chůze) je malebné městečko Ptuj s krásnými starými domy a jedinečnou atmosférou tohoto místa. Následuje večeře, možnost využití hotelových termálních bazénů a volný program.
 
2. den:
Ráno budeme mít připravenou vynikající snídani formou bohatých švédských stolů. Dopoledne můžeme využít koupání v termálních hotelových bazénech nebo v termálních komplexu, který je naproti hotelu. Je možné i vyrazit na procházku do městečka nebo se projít po okolí. Jelikož počítáme s tím, že na trzích zdržíme co nejdéle a budeme mít chuť spoustu věcí ochutnat, místo večeře v hotelu si dáme oběd v hotelu Grand hotel Primus. V poledne si dáme společný oběd na hotelu a poté vyrazíme do dalšího adventního města a to města Zagreb, hlavního města Chorvatska, které je vzdálené od města Ptuj asi 1,5 hodiny cesty. Celé odpoledne a večer budeme moci obdivovat nejkrásnější adventní trhy v Evropě, krásnou výzdobu a jedinečnou atmosféru tohoto úžasného města. Budeme mít čas na pamatáky, na nákupy na trzích i na ochutnávky různých dobrot, které vám zavoní pod nosem každou chvíli. Nejpozději ve 20 hod budeme odjíždět z města Zagreb zpět do hotelu. Příjezd do hotelu kolem 21:30 hod, nocleh.
 
3. den:
Ráno nás čeká poslední vynikající snídaně, můžeme se vykoupat v termálních bazénech a poté vyklidíme pokoje do 9 hod. Společně odjedeme do naší poslední zástavky. 3.adventního města, města Bratislavy. Příjezd do města Bratislava je kolem 14. hod, kdy už budou trhy v plném proudu. Opět budeme mít několik hodin času na prozkoumávání co nám tyto adventní trhy mohou nabídnout za krásné zboží a chutné jídla.  Nejpozději v 18 hod odjezdeme z Bratislavy zpět do našich výstupních míst. Příjezd do Brna cca ve 20 hod, do Ostravy 22-23 hod dle počtu nástupních míst a situace na cestách. Výstupní místa jsou stejná jako nástupní.
 
Změna programu vyhrazena.
Příplatky:

Komplexní pojištění včetně storna zájezdu A30 za cenu 50 Kč/osoba/den, děti do 14,99 let platí 35 Kč/den. Pojištění PANDEMIC A30 za 70 Kč/dospělá osoba/den a děti do 14,99 let platí 50 Kč/dítě/den.

Slevy: