Jednodenní koupání - SPLIT

Odjezd:
Počet nocí: 2
Doprava:
cena: již od: 990.00 Kč na osobu

Cena zahrnuje:

 

  • Dopravu klimatizovaným autobusem
  • Pojištění CK proti úpadku

Program zájezdu:

Jednodenní koupání ve Splitu
 
- Třídenní výlet do Chorvatska
- Jednodenní koupání u moře
- Večer odjezd z ČR, celý druhý den na pláži a třetí den ráno zpět v ČR
- Krásná příroda, dlouhé pláže, krásné historické město Split
- Jedno z nejznámějších míst v Chorvatsku - historické jádro a památky
- Doprava moderním autobusem s klimatizací
 
Můžete si vybrat jeden z následujících termínů:
 
15.8. - 17.8.2024
22.8. - 24.8.2024
29.8. - 31.8.2024
 
Krásné pláže, historické město – kvalitní koupání zaručeno
 
Neváhejte, sbalte se a vyražte s RELAX ADRIATIC si užít relax na jeden den u Jadranského moře. I krátká dovolená nebo víkendový pobyt Vás nabije energií a dobrou náladou. Odpoledne ve čtvrtek vyrazíte z ČR, druhý den strávíte v historickém městě Split, kde si kromě krásného koupání můžete užít prohlídku historického jádra města, načerpat typickou místní atmosféru, zpomalit a relaxovat. Termíny zájezdů se konají ve všední dny (u moře jste v pátek), vyhnete se tak největším víkendových davům na pláži i ve městě. CK garantuje pobyt v destinaci minimálně 9 hodin, takže můžete prožít svůj den naplno.
 
Typické dalmatské město vás okouzlí svým přirozený šarmem a svými pozoruhodnými kontrasty na každém kroku. Město Split je moderní letovisko v kulisách starobylého, více než dvoutisíciletého města. Ve Splitu najdete mimořádné množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Pláže jsou oblázkové a nebo písčité. Moře je ze velmi čisté s pozvolným vstupem do moře, takže je vhodné pro děti i dospělé. Promenádou se od pláže dostanete až do historického centra města. Na každém roku je spousta obchůdků, restaurací, cukráren a kaváren. Po příjezdu do destinace budete vysazeni u trajektového přístaviště ve Splitu. Pěší chůzí se pak dostanete na pláž. Po odpočinku na pláži si můžete vyrazit na prohlídku historických památek a projít se uličkami města.
 
Důležité informace
 
Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 45. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám nabídneme náhradní termín zájezdu nebo vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.
 
Změna programu vyhrazena.
Příplatky:

 

  • Případný příplatek za nástupní místo
  • Cestovní pojištění
  • Případný poplatek za plážový servis na pláži

Slevy: