Polské Tatry - termální lázně Szaflary a Chochołowskie Termy

Odjezd:
Počet nocí: 2
Doprava:
cena: již od: 7990.00 Kč na osobu

Cena zahrnuje:

- AUTOBUSOVÁ DOPRAVA 
- 3x  UBYTOVÁNÍ V HOTELU 3*
- 3x POLOPENZE FORMOU BUFETU
- 3x CELODENNÍ VSTUP DO TERME GORACY POTOK a/nebo CHOCHOŁOWSKIE TERMY a/nebo SZAFLARY (dle programu, není možné měnit)
- POBYTOVÁ TAXA, PŘIHLÁŠENÍ
- DELEGÁT A PRŮVODCE
- AUTOBUSOVÁ DOPRAVA DO CHOCHOŁOWSKIE TERME
- SAUNY A VÍŘIVKY V HOTELU ZA POPLATEK NA MÍSTĚ

Program zájezdu:

TERMÁLNÍ LÁZNĚ - POLSKÉ TATRY
 
LETOVISKO SZAFLARY (vzdálenost z Ostravy je 250 km přes Katovice a Krakov, nebo 200 km přes Bílsko - Bělá a slovenskou Oravu)
 
BOROWY DWÓR - BIZNES, SPA & FUN
 
TERMÍN: 25.10.2024 - 28.10.2024
 
CENA AUTOBUSEM: 7.990 Kč/os.
CENA AUTEM: 7.490 Kč/os.
 
 
Nástupní místa:
 
Frýdek-Místek, Ostrava a další nástupní místa dle domluvy v CK
 
BOROWY DWÓR - BIZNES, SPA & FUN: nachází se v městečku Szaflary, v bezprostřední blízkosti dvou termálních lázní – Termy Podhalanskie a Gorący Potok. Komplex Gorący Potok je vzdálený cca 50 m od hotelu.  V budově se nachází 70 pokojů, pokoje jsou komfortní a vkusně zařízené, každý pokoj má LED televizi, fén na vlasy , ručníky a vlastní sociální zařízení. Některé pokoje mají balkon a krásný výhled na Tatry. Pro děti je připravený dětský koutek v přízemí hotelu, pro dospělé zase herna, kde je kulečník, stolní tenis a fotbálek. Ve volných chvílích můžete posedět v lobby baru, kde si můžete objednat drink, nebo si můžete za příplatek zahrát bowling – jsou tam tři dráhy. Hotel má i vlastní spa centrum, kde si můžete za příplatek užívat ve dvou vířivkách nebo ve třech saunách – je tam parní, finská a infra sauna.
 
GORĄCY POTOK: termální lázně a bazénový komplex v Szaflary, cca 50m od hotelu Borowy dwór. V celém komplexu se nachází 22 bazénů, z toho 10 z nich je v bazénové části, dalších 12 bazénů je v části spa. Bazény jsou venkovní a mají teplotu vody 34 až 39,5 ° C, jsou různých tvarů a velikostí s vodními gejzíry, masážními lavicemi a vodními tryskami. Dva  bazény jsou dětské, říká se jim vodní mateřská škola. Jsou otevřené od dubna do října a děti se mohou vyřádit i na skluzavkách. Voda je bohatá na minerály a je speciálně ošetřovaná UV lampami, takže se do vody nepřidávají žádné chemické látky. V sezoně je otevřené i lanové centrum, kde si můžete vyzkoušet svoji zručnost a zdatnost přímo nad bazény. V komplexu jsou i dva tzv. „pool bary“, takže si drink můžete vychutnat přímo ve vodě, aniž byste museli opustit bazén. O víkendech se tady konají party, takzvané „imprezy“, které z vlastních zkušenosti můžeme doporučit, tancovat v bazéně je zkušenost k nezaplacení. V komplexu se nachází i saunové centrum, solná jeskyně, vířivky, masáže a restaurace.
 
 
 
TERMÁLNÍ LÁZNĚ SZAFLARY: Jen 100-150 metrů od ubytování Borowy Dwor se nachází unikátní, vodní, léčivé lázně. Čekají na vás bazény s mnoha vodními tryskami, gejzíry a hydromasážních lavic, které vás naladí do pohody a užijete si momenty odpočinku a relaxu. Nebude chybět ani možnost vynikajícího občerstvení a k tomu výhled na nádherné Tatry.
 
Terme Szaflary tedy nabízí čtyři bazény s vysoce mineralizovanou termální vodou. Je třeba zdůraznit, že voda, která vyplňuje tyto bazény, má nejlepší mineralizaci mezi vodami používanými pro rekreační účely. Teplota vody je udržována v rozmezí 30-38 ° C.
 
Skládá se ze čtyř bazénů: dvou venkovních a dvou vnitřních, tříkolejné rodinné skluzavky a dětského brouzdaliště. Kromě toho jsou bazény vybaveny mnoha hydromasážními zařízeními, jako jsou vodní trysky, masážní lavičky, gejzíry, masážní zařízení na krku a ramen se širokými a úzkými proudy vody. Pro nadšence adrenalinu jsou připraveny také skluzavky s délkou až 56 m. Nachází se zde i občerstvení.
 
 
 
CHOCHOLOWSKIE TERMÁLY: jsou místem, kde si každý, bez ohledu na věk nebo záliby, najde atrakci přímo pro sebe. Hosté mají k dispozici více než 30 bazénů a kádí s vodou s různou specifikací, léčebná zóna s neupravenou sirnou vodou a jodovou solankou, stanoviště s hydromasážní, divoká řeka, lehátková zóna, vodní gejzíry. Voda v bazénech má teplotu 32-36 °C, proto je možné ve venkovních bazénech relaxovat i v mrazivých dnech.
 
Chochołowskie Termy, to nejsou jen bazény! V objektu se nachází největší saunárium na Podhalí s impozantní, prosklenou vyhlídkovou saunou, z které budete obdivovat krásné majestátní Tatry. Ten správný relax si můžete dopřát ve wellness zóně s bohatou nabídkou speciálních koupelí, masáží a kosmetických zákroků. Doporučujeme návštěvu sport centra s fitness lekcemi a skvěle vybavenou posilovnou, kde můžete cvičit pod dohledem trenéra.
 
SLUŽBY: snídaně (8:00 – 10:00) a večeře (16:00 – 19:00) formou bufetu, snídaně: bohatý výběr studeného bufetu, zelenina, jogurty, klobásy, párky, vajíčka; večeře: dva druhy polévky, tři druhy masa, tři druhy přílohy, tři saláty, zákusky. Čaj a káva neomezeně u jídla a během celého dne v salonku.
 
 
 
 
POPIS: recepce, restaurace, salonek, konferenční sál, dětská herna, herna pro dospělé – kulečníky, fotbálek, stolní tenis, bowling (za příplatek), wellness centrum – dvě vířivky, tři sauny – infra, finská a parní.
 
PROGRAM ZÁJEZDU:
 
1. DEN: V brzkých ranních hodinách odjezd z ČR. V dopoledních hodinách cca 10 hod. příjezd do Polska, kde navštívíme krásné CHOCHOŁOWSKIE TERMY. Autobus na nás bude čekat a odveze nás v 16 hodin na ubytování do městečka SZAFLARY do hotelu BOROWY DWÓR 3*, kde se ubytujeme. Od 16:00 do 19:00 hodin v hotelu probíhá večeře. Kdo bude chtít, může využít služeb hotelového Spa centra – dvě vířivky a tři sauny – infra, parní a finská (pouze pro osoby 18+let). Hotelové Spa je za příplatek. Po večeři se můžete projít a kochat se výhledem na Tatry a dýchat čerstvý horský vzduch. Nocleh.
 
2. DEN: Snídaně, poté odchod do termálních lázní GORĄCY POTOK, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti hotelu. Od 16:00 do 19:00 hodin v hotelu probíhá večeře. Kdo bude chtít, může po večeři využít služeb hotelového Spa centra – dvě vířivky a tři sauny – infra, parní a finská. Hotelové Spa je za příplatek. Také je možné si v hotelu zahrát za poplatek bowling. Nocleh.
 
3. DEN: Po snídani si dáme zavazadla do autobusu a společně odjedeme do města ZAKOPANE, kde pozemní lanovkou vyjedeme na vyhlídku GUBALOWKA (za příplatek na místě cca 130 Kč) a budeme mít krásný výhled na Tatry. Indviduální volno, kávička, možnost skvělých nákupú v proslulé uličce v Zakopaném –BULEVÁR KRUPOWKI. V odpoledních hodinách odjezd zpět do ČR. Příjezd do Ostravy kolem 18:00-19:00 hod.
 
Změna programu vyhrazena, CK neovlivňuje technické odstávky termálních lázní a lanovky, změnu otevíracích dob a služeb, které sama nemůže ovlivnit. Program může být u 1. a 2.dne přehozený, přesné informace dostanete před odjezdem v pokynech.
Příplatky:

Komplexní pojištění včetně storna zájezdu A30 za cenu 50 Kč/osoba/den, děti do 14,99 let platí 35 Kč/den. Pojištění PANDEMIC A30 za 70 Kč/dospělá osoba/den a děti do 14,99 let platí 50 Kč/dítě/den. Příplatek za jednolůžkový pokoj 2.100 Kč/pro pobyty na 3 noci.

Slevy:

Dítě do 12 let na 3. a 4. přistýlce v pokoji s 2 dospělými mají slevu 1.170 Kč (při balíčku na 3 noci).