Poznávání a relaxace u moře Koper, Piran

Odjezd:
Počet nocí: 3
Doprava:
cena: již od: Kč na osobu

Cena zahrnuje:

 

  • autobusová doprava klimatizovaným autobusem s WC a DVD
  • 3x ubytování v 1/2 nebo 1/2+1 pokoji
  • 3x polopenze formou bufetu
  • 3 celé dny koupání u moře
  • 3x pobytová taxa
  • neomezené koupání v Aquaparku Žusterna
  • lehátka u bazénu do obsazení míst ZDARMA
  • animační hotelový program
  • delegát, průvodce

Na místě se bude konat organizovaný fakultativní výlet (více se dozvíte na místě)!

Program zájezdu:

Hotel a Aquapark Žusterna 3* se nachází v městečku Koper,na pobřeží Slovinska, přímo u Jaderského moře. Ačkoliv má Slovinsko pouhých 47 km pobřeží, je to nádherný kus země. Během zájezdu budeme mít možnost navštívit historický klenot, městečko Piran. Budete mít možnost ztratit se v jeho úzkých, ale přesto romantických uličkách. Energii načerpáte relaxováním u bazénů v aquaparku, koupáním v moři, nebo procházkami po promenádě.

Den 1 - 2

Vyjedeme kolem 22:00 hod. z Ostravy a to ze středy na čtvrtek je to z 3.7. na 4.7., poté pokračujeme dále po trase dle nástupních míst. V ranních hodinách cca 9:00 hod. přijedeme do města Koper, do HOTELU AQUAPARK ŽUSTERNA, klienti si dají zavazadla na vyhrazené místo a mohou se jít již koupat do bazénu nebo k moři. Nejpozději ve 14 hodin jsou všechny pokoje připravené a klienti se mohou ubytovat. Využívat bazény mohou klienti po celý den, nebo se jen tak mohou projít do historického a zároveň přístavního centra města KOPER, cca 1,5-2 km krásná procházka po promenádě podél moře. Večer mají klienti večeři formou bohatých a hlavně vynikajících švédských stolů. Nocleh.

Den 3

Klienti mají vynikající snídani.  Pro zájemce je připravená po snídani dopolední procházka do centra města KOPER s průvodcem a výkladem cca na 1,5 hodinku, kdy se každý zpět vrací již individuálně. Jinak celý den se mohou klienti koupat v moři nebo ve venkovních a vnitřních bazénech, kde jsou i hotelové animace. Lehátka jsou zde zdarma do obsazení míst. Za poplatek je možné využít i wellness centrum přímo v hotelu (sauny, masáže). Večeře a nocleh.

Den 4

Snídaně, koupání v moři nebo ve venkovních a vnitřních bazénech, kde jsou i hotelové animace. Lehátka jsou zde zdarma do obsazení míst. Za poplatek je možné využít i wellness centrum přímo v hotelu (sauny, masáže). Večeře. Po večeři následuje fakultativní výlet za příplatek do historické perly slovinského přímoří, do městečka PIRAN. Pojedeme našim autobusem cca 15 km do Piranu. Pro zájemce je připravená prohlídka s průvodcem a výkladem. Kávička, relax, pohoda. Kolem 23:00 hod. návrat zpět do hotelu, nocleh.

Den 5. – 7.7.2019 - neděle

Snídaně, vyklízení pokojů, klienti se mohou ještě koupat až do odjezdu v 11 hod. zpět do ČR. Výstupní místa jsou stejná jako nástupní. Pravděpodobný příjezd do Ostravy mezi 22-23 hod (časy se mohou lišit dle situace na silnicích a dle počtu nástupních míst). Cestou zpět se budou pravděpodobně nabírat ještě klienti v lázeňském městečku ZREČE.

 

Změna programu vyhrazena.

Příplatky:

Pojištění 36 Kč/osoba/den, dítě do 14,99 let 25 Kč/den. Jednolůžkový pokoj 540 Kč/noc.

Slevy:

FIRST MINUTE SLEVA 3% DO 28.2.2019. Dítě do 5,99 let na přistýlce v pokoji se dvěma dospělými, platí paušál za autobusovou dopravu 1.500 Kč. Dítě do 11.,99 let na přistýlce v pokoji se dvěma dospělými platí 3.699 Kč. Dítě do 11,99 let na základním lůžku s jednou dospělou osobou má slevu 1.000 Kč.

V případě vlastní dopravy, cena je o 800 Kč nižší, tedy 5.199 Kč.