Turisticko poznávací zájezd - pohoří POHORJE – HORSKÉ STŘEDISKO ROGLA

Odjezd:
Počet nocí: 3
Doprava:
cena: již od: Kč na osobu

Cena zahrnuje:

- AUTOBUSOVÁ DOPRAVA

- 3x UBYTOVÁNÍ V BUNGALOVECH S KOUPELNOU, WC A KUCHYŇSKÝM KOUTEM PRO 2-4 OSOBY

- 3x POLOPENZE FORMOU BUFETU

- POBYTOVÁ TAXA, PŘIHLÁŠENÍ

- NEOMEZENÉ KOUPÁNÍ V HOTELOVÉM BAZÉNU

- HOTELOVÉ ANIMACE

- DELEGÁT A PRŮVODCE

- 1 x VSTUP DO TERME ZREČE (POSLEDNÍ DEN)

- TRANSFÉR ZE ZREČE NA ROGLU A ZPĚT

Program zájezdu:

Na tomto zájezdu Vás blíže seznámíme se střediskem Rogla a jeho okolím. Projdeme si Škratovu (trpasličí) naučnou stezku, zajdeme k rozhledně, vydáme se na Koču na Pesku a budeme si užívat zasloužilého odpočinku a čistého vzduchu. Ti, kteří budou chtít, se vydají na túru na Lovrenška jezera, dále na Ribniško jezero, kde se nachází Ribarska koliba. Během pobytu můžete využívat hotelový bazén, sauny a po túře dopřát svému tělu pořádný relax. Rekreační centrum se nachází 1517 metrů nad mořem. Bungalovy Rogla leží 17 km od Terme Zreče, 30 m od hotelu Rogla.

1.a 2.den

Vyjedeme ve 22:00 z Ostravy a pokračujeme dále po trase dle nástupních míst. V ranních hodinách přijedeme do lázeňského městečka Zreče, kde nás vysadí autobus, který dále pokračuje s klienty ke slovinskému moři do Koperu. Následuje transfér autobusem, kombíkem nebo automobilem do horského střediska Rogla. Transfér může být i pravidelnou autobusovou linkou. Jízdní řád na rok 2019 nemá CK ještě k dispozici. Po příjezdu na Roglu si klienti dají zavazadla na vyhrazené místo, uděláme si krátkou informační schůzku, obdržíte letáky, prospekty, představíme si turistické trasy Rogly as řekneme si užitečné informace k Vašemu pobytu. Dle počasí a sil následuje dvou hodinová krátká túra, kde se blíže seznámíme s Roglou a okolními lesy. Projdeme si  naučnou stezku „Kekec“, zajdeme k rozhledně, vydáme se na Koču na Pesku as budeme si užívat zasloužilého odpočinku a čistého vzduchu. Ti z Vás, kteří budou chtít, mohou pokračovat v celodenní túře. Nejpozději ve 14 hodin budou všechny pokoje připravené a klienti se mohou ubytovat. Během celého pobytu můžete využívat hotelový bazén. Za poplatek je možné se svést na horské dráze Zlodojevo nebo si zaplatit wellness balíček a sauny přímo v hotelu Rogla. Večer mají klienti večeři formou bohatých a hlavně vynikajících švédských stolů. Nocleh v bungalovech Rogla 3*, kde je i menší kuchyňský kout, plotýnkový vařič, lednička.

3.den

Klienti mají vynikající snídaní a celý den si mohou užívat krásného horského prostředí. Ti kteří budou chtít se vydají s průvodkyní na 4 hodinovou túru na Lovrenška jezera (4-5 km v jednom směru, převážně hřebenovka), kde není možnost občerstvení. Na Lovrenškých jezerech si uděláme vlastní piknik J. Svačinu a pití proto s sebou. Ti, kteří si chtějí dát více do těla pokračují až na Ribniško jezero, kde se nachází Ribarska koliba. V jednom směru od hotelu je to cca 12 km, proto nezapomeňte i na kilometry cestou zpět.
Opět můžete využít bazén, sauny a dát svému tělu pořádný relax! Večeře a nocleh.

4. den

Klienti mají vynikající snídaní a celý den se mohou oddávat turistice. Celodenní túra s průvodcem bude upřesněna na místě. Můžete se již nyní nechat inspirovat turistickými trasami, které taktéž uvádíme na našich webových stránkách. Kdo chce může jen relaxovat, procházet se na Rogle a v okolí. Večeře a nocleh.

5. den

Snídaně, vyklízení pokojů  a cca v 8:30 hod. odjezd transferem do lázeňského střediska Zreče, 17 km pod střediskem Rogla. Zde zdarma koupání ve venkovních a vnitřních termálních bazénech. Nejpozději ve 12:00 hod. odjezd zpět do ČR. Výstupní místa jsou stejná jako nástupní. Pravděpodobný příjezd do Ostravy mezi 21-22 hod. (časy se mohou lišit dle situace na silnicích a dle počtu nástupních/výstupních míst míst).

Změna programu vyhrazena.

 

Nástupní místa: Havířov, Ostrava, Frýdek – Místek, Hranice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov.

V případě, že bude méňě než 10 osob v daném nástupním místě, může CK toto nástupní místo zrušit.

Příplatky:

Komplexní cestovní pojištění 36 Kč/osoba/den, dítě do 14,99 let 25 Kč/osoba/den.

Slevy:

FIRST MINUTE SLEVA 3% PLATNÁ DO 28.2.2019.

V případě vlastní dopravy, ceny je o 800 Kč nižší - 5.199 Kč