Naše prednosti

NAŠE PŘEDNOSTI JSOU VAŠÍ VÝHODOU:

1. Cestovní kancelář je Váš specialista na Jadran. Jsme českou pobočkou velké slovinské cestovní kanceláře RELAX, která má na Jadranu ročně 140 000 klientů. Na Jadranu máme dobré zázemí a jsme zde opravdu doma.

2. Ve většině pobytových míst Vám budou k dispozici zkušení a kvalifikovaní delegáti. Jejich hlavním úkolem je postarat se o Vaši bezstarostnou dovolenou.

3. Na Vaši žádost Vám ZDARMA zašleme náš aktuální katalog.

4. Cestovní kancelář Relax Adriatic je od října 2003 cestovní kanceláří s mezinárodním certifikátem kvality ISO 9001:2000

5. Cestovní kancelář Relax Adriatic je pojištěna proti úpadku u slovenské pojišťovny UNION. K našim zájezdům nabízíme komplexní cestovní pojištění této pojišťovny. Pojištění stojí 33 Kč/osoba/den a zahrnuje také mimo jiné pojištění léčebných výloh v zahraničí, pojištění zavazadel, pojištění pro případ storna.

6. Více informací o nás a naší nabídce naleznete na webových stránkách www.relaxadriatic.cz.

7. Na našich pobočkách se můžete podívat na video prezentaci hotelu. Tyto hotely jsou v katalogu označeny zvláštním znakem.

8. Vy jste naši hosté a my uděláme vše proto, aby Vaše dovolená, kterou si vyberete v naší cestovní kanceláři, byla plná pohody a nezapomenutelných zážitků.

users-online: | data-refresh: